Potisknem To!

Naše společnost

Jsme společnost kreativních lidí, které vystupuje pod názvem Potisknem To! V našich řadách jsou fotografové, grafici, tiskaři i umělci z jiných směrů a tímto spojením můžeme zákazníkům poskytnout komplexní servis v oblasti reklamních předmětů, tiskových materiálů a dalších propagačních produktů.

Čím se zabýváme

Vyrábíme hotové potisknuté trička, mikiny a další textilie pro běžné nošení nebo pro účely firemního brandingu. Potiskneme fotografiemi hrnky, sklenice, kalendáře nebo polštářky. Vytvoříme vaší firmě portfolio reklamních a propagačních předmětů od vizitek, klíčenek přes roll-up stěny až k polepům automobilů nebo lodí.

Pokud potřebujete realizovat vlastní návrhy pro firmu nebo produkt, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si množstevní slevy.

Záruka kvality

Na poli reklamních předmětů a signmakingu se pohybujeme již dlouho a víme, které materiály jsou vhodné pro dané použití. Tím dokážeme zajistit stálost a kvalitu našich produktů tak, aby vám sloužili dlouhodobě. S každým zákazníkem dokážeme řešit individální potřeby pro jeho reklamní produkty.

Velkoobchod a firemní zakázky

Pro zákazníky z řad firem a velkoodběratelů můžeme připravit individuální podmínky pro výrobu reklamních předmětů. Ozvěte se nám s vlastními podklady a požadavky. Můžeme také vytvořit grafické podklady na míru podle vašeho zadání.